خانواده ها وزوج های جوان ازروند تربیت دینی.وروانشناسی دینی غافل نشوید.
همزمان با سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه (س)؛

اهدای کمک جهیزیه به ۶ زوج جوان در بخش کوشکنار شهرستان پارسیان

همزمان با سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه (س) با برگزاری جشن به 4زوج جوان بخش کوشکنار کمک جهیزیه اهدا شد.

به گزارش پایگاه خبری پارسیان خبر؛ همزمان با سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س)، طی یک جشن در حسینیه بخش کوشکنار و با حضور مسئول تعلیم وتربیت سپاه پارسیان،معاونت اجتماعی سپاه پارسیان،فرمانده حوزه خواهران حضرت زهرا(س)و فرمانده پایگاه از 4 زوج جوان این تجلیل و کمک جهیزیه ای به آنها اهدا شد.

حجت الاسلام مرادی، دبیرقرارگاه های محلات در این جشن، بر اهمیت ازدواج و تشکیل خانواده تاکید کرد و گفت: اهمیت ازدواج از نظر اسلام بر کسی پوشیده نیست و ازدواج به موقع جوانان منجر به کاهش آسیب های اجتماعی و فرهنگی می شود.

مرادی، با بیان اینکه امروز دشمنان شاکله خانواده را نشانه رفته اند، تصریح کرد: در قرارگاه تحول محله به دنبال ترویج ازدواج آسان جوانان هستیم ولی این امر به تنهایی از عده یک قرارگاه و نهاد خارج است و باید همه دستگاهها همکاری لازم را داشته باشند.

دبیر قرارگاه تحول محله های اسلامی. خاطرنشان کرد: کسانی که می خواهند ازدواج کنند بدانند ازدواج یک امر پسندیده است و بهترین الگو برای ازدواج جوانان می تواند حضرت زهرا(س) و امیر المومنین(ع) باشد و جوانان در همه بخش های زندگی می توانند از چنین الگویی تاسی کنند.

این جشن به همت قرارگاه تحول محله کوشکنار برگزارشد