جناب سرهنگ امیری :

جانشین سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان با بیان اینکه یکی از اصلی ترین وظایف دانشگاه تربیت نیروی همطراز انقلاب است، گفت: استقرار و تداوم انقلاب اسلامی نیازمند پایبندی و همراهی همه جانبه مردم با انقلاب است.

 

به گزارش صالحین هرمزگان به نقل از شبکه اطلاع رسانی هرمز ، امیری، جانشین سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان در مراسم افتتاحیه دوره خط امام (ره ) استانی که به همت ناحیه  بسیج دانشجویی در حرم مطهر علی ابن موسی الرضا برگزار شد، اظهار کرد:محور آموزشی در دوره خط امام (ره) مبنای اندیشه اسلامی است به دلیل اینکه ماهیت انقلاب برگرفته از اصول اسلامی است.

جانشین سپاه امام سجاد (ع) در بین دانشجویان خط امام (ره) استانی همراهی مردم با مبانی اسلامی انقلاب را از مهمترین رموز شکل گیری انقلاب دانست و یاد آور شد: استقرار و تداوم انقلاب اسلامی نیازمند پایبندی و همراهی همه جانبه مردم با انقلاب است و یکی از اصلی ترین وظایف دانشگاه تربیت نیروی همطراز انقلاب است.

امیری در ادامه با بیان اینکه نگاه جامع، عمیق به انقلاب را ضروریات ادامه انقلاب اسلامی است، افزود: هدف از نگاه عمیق و دقیق به انقلاب، نگاهی است که بنیان گذار کبیر انقلاب اسامی به عنوان هدف اصلی انقلاب مطرح کردند لذا این نگاه باید در جامعه دانشگاهی و جوانان همواره استقرار داشته باشد.

وی خاطر نشان کرد :آسان در اختیار داشتن دین اسلام در بین مردم ایران از دلایل اصلی عدم شناخت و آگاهی آنها در این زمینه است و بنابراین مردم در یک جامعه اسلامی برای شناخت دقیق و صحیح دین نیازمند مطالعه عمیق  هستند که لازمه ی آن ایجاد تلنگر در شخص است تا براساس آن با مطالعه عمیق به یک فهم دقیق و جامع از مبانی اندیشه اسلامی برسیم و در جهت تقویت آن در دانشگاه ها تلاش کنیم.