نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: باید عمق بخشی به فعالیت‌های حلقات صالحین به منظور تقویت و اثربخشی بیشتر این طرح در دستور کار مجمع حلقه‌های صالحین قرار گیرد.

 

به گزارش صالحین هرمزگان، حجت‌الاسلام والمسلمین دکترمحمد عبادی زاده صبح امروز در جلسه مجمع استانی شبکه تربیتی صالحین گفت: شجره طیبه صالحین کار مثبت و ارزشمند و حرکت مبارکی است.
و شجره طیبه صالحین نهالی است که در گام دوم انقلاب شاهد ثمرات ارزشمند این نهال مبارک خواهیم بود و زمان برداشت میوه این نهال در گام دوم انقلاب است.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بندرعباس گفت: از سال‌های گذشته این حرکت آغاز شده و نیاز است شتاب و سرعت بیشتری به این حرکت داده شود و کارهای بر زمین مانده سریع‌تر انجام شوند.
وی ادامه داد: شجره طیبه صالحین در استان هرمزگان کارهای فاخر و بزرگی از جمله شکل‌گیری سازمان و تشکیلات منسجم با عنوان مجمع تربیتی صالحین استان انجام داده است.
حجت الاسلام عبادی زاده تصریح کرد: در مرحله جدید فرصت زیادی نداریم در گام دوم انقلاب همه کارها می‌بایست با سرعت عمل انجام شود بایستی با آنالیز کارهای صورت گرفته در گذشته، ضمن شناسایی نقاط ضعف با رفع آنها و تقویت نقاط قوت شاهد پویایی و تحرک بیشتری باشیم.
وی با بیان اینکه برخی مربیان طرح شجره طیبه صالحین آمادگی لازم در حوزه ماموریت خود را ندارند اظهار داشت: نیازمند این هستیم قبل از هر حرکتی مربیان در حوزه های معرفتی، بصیرتی و معنوی توانمند شوند تا بتوانند با تولید محتوا بر روی جوان و نوجوان اثرگذار باشند.